Sipariş Takip Formu!

Merhabalar,

Uzun zamandır siteme makale giremiyorum Haziran ayında tekrardan ‘Ayın Konusu’ konseptini başlatacağım yoksa siteye makale gireceğim. Haziran ayına kadar en az 3 makale ekleme hedefim var ama bakalım…

Arkadaşlar bir firma için yaptığım “Sipariş Takip” programının kaynak kodlarını sizlerle paylaşıyorum. (Tabiki firmanın haberi var :)) Programda eksikler, hatalar olabilir pek fazla geri bildirim alamadım. Programda yazıcı kontrolü, access veritabanı bağlantısı, stored procedure ve datagridview gibi kontrollerin kullanımı için fikir verebilir. Umarım sizler için faydalı olur.

Programın Kaynak Kodu için buraya, program için buraya tıklayınız.

Programdan resimler;

Paylaş:
5 Responses to Sipariş Takip Formu!
 1. Burak

  Malesef kodları silindiği için yükleyemiyorum…

 2. büşra

  bunların kodu yokmu

 3. MAHİR

  Cevabın için teşekkürler. Ben vb dilini biliyorum etkinlik takip programını indirip baktım ama vb dilinde olmadığı için anlayamadım.

 4. Burak

  Etkinlik Takip Programı ve Windows Formuna Login Giriş Programı sana yardımcı olacaktır.

  İyi çalışmalar…

 5. MAHİR

  paylasımın için teşekkürler. sanırım bana yardımcı olabilirsin. visuall sutudio da vb dilinde bi program yaptım . programda iki tip kullanıcı olacak. tam yetkili ve kullanıcı işte. programa girerken şifre istetmek istiyorom . kayıtlı kullanıcılardan şifresine bakarak kimin giriş yaptığını msjla göstermek istiyorum yöneticimi yoksa normal kullanıcımı. program içersinde bazı kısıtlamalar yapacağım onun için.

  şimdiden teşekkürler…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.