Neler Yapıyorum!

Arkadaşlar merhaba,

Farkındayım uzun zamandır siteme makale ekleyemiyorum en kısa zamanda tekrar makale eklemeye başlayacağıma söz veriyorum. Bu yazımda sizlere makale ekleyememin sebebini yazmak istiyrum;

Şu sıralar Kadir Has Universitei IEEE Öğrenci Kolunda bazı etkinlikler düzenlemek için çalışıyorum. Çalışmalarımdan bazıları sonuç verdi, bazıları daha sonuçlanamadı ama şu ana kadar gerçekten beni heyecanlandıran olaylar oldu. Bunlardan 2 tanesini sizinle paylaşmak isterim;

1- 5 Aralık Cumartesi günü için Burak Selim Şenyurt hocamız okulumuzda bir seminer düzenlemeyi kabul etti. Etkinlik detaylarını bildireceğim.

2- Sevgili Daron Yöndem hocamızda INETA etkinliklerinin bir ayağını 27-28 Mart 2010 tarihinde bizim üniversitemizde düzenlemeyi kabul etti.

3- Üniversitemizde ‘Bilenler Bilmeyenlere Yazılım Öğretiyor‘ isminde bir etkinlik başlatıyoruz. Bu etkinlikte ben C ve C# üzerine eğitimler vermeye çalışacağım. Bir başka arkadaşda Java eğitimlerini verecek. Tarih ve saatler yakında zamanda belli olacak.

Bunlar neticelendirebildiklerim. Bu hafta içinde neticelendirilmesini beklediğim 1-2 proje daha var onlarda kesinleşince sizlerle burada paylaşacağım. Şunu belirteyim hemen üniversitemizde düzenlenen bütün etkinliklere dışarıdan katılabilirsiniz. Klüp olarak yaptığımız tüm çalışmaları http://ieee.khas.edu.tr adresinden takip edebilirsiniz.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.