Hakkımda

3 Ağustos 1987 Istanbul’da doğdum. Şişli Anadolu Teknik Lisesi Elektronik bölümünü bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Endüstriyel Otomasyon bölümünü bitirdim ve lisans eğitimime devam etmek için Dikey Geçiş Sınavı ile Kadir Has Üniversitesini Elektronik Mühendisliği bölümünü kazandım. İntibak senemin (2. sınıf) sonunda iç yatay geçiş yaparak Bilgisayar Mühendisliğine geçiş yaparak 2012 yılında mezun oldum.

2006 yılında İstanbul Elektronik Anahtar‘da başladığım yazılım kariyerime 2012 yılının Temmuz ayından beri Türk Telekom iştiraki olan Sobee Studios firmasında devam ediyorum.

Yazılım dünyası ile ‘C ve Sistem Programcıları Derneği’ ile tanıştım ve dernekte sırasıyla, ‘Programlamaya Giriş’, ‘C Programlama Dili’, ‘C# ile Nesne Yönelimli Programlama Dili’, ‘MS-Sql Server ve Oracle ile Veritabanı Programlama’ ve ‘ASP.NET ile Web Programlama’ eğitimlerini aldım. Şuanda ‘Objective-C Programlama Dili’ eğitimim devam etmekte.

Sitemde bildiklerimi, karşılaştığım engelleri, yeni öğrendiğim birşeyleri ve birazda hayat’dan birşeyler sizinle paylaşmak için bu blog sitesini açtım. Umarım kendinize faydalı birşeyler bulabilirsiniz.

10 Responses to Hakkımda
 1. Hasan Çakır

  Merhaba Burak Bey,
  C# Adreslemeli Depo programı yapmaya çalışıyorum, SiparisTakipFormu çalışmanızı inceledim. Bu bağlamda sizlerden yardım talep edebilir miyiz? Teşekkürler.

 2. Burak

  Birincisi iyi bir tasarımcı değilim. İkincisi başarılı bir şekilde çalışan CMS varken vakit ayırıp yenisinin yapılmasını gereksiz görüyorum. İyi günler…

 3. fatih

  yazılımcısınız ama siteniz wordpress bunun sebebi nedir acaba ?

 4. yaşar

  merhaba sitenizi bir araştırma yaparken buldum güzel bir site sizden bir ricam olacak benim yıllık ödevim visual sutudioda c# da kelime oyunu yapma bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz c# da istediğimiz kadar çizgi koyabilme kodu nedir bunlar için sizden yardım bekliyorum inşallah kısa sürede dönüş yaparsınız şimdiden teşekkürler

 5. Ali

  İnternetde yeralan 10 larca birbirinin kopyası yazılım websitesinden daha ii bir site ve birbirinin kopyası onlarca çalışmayan program ve kaynak koddan farklı ve çalışan birşeyler sunmuşsunuz. Teşekkürler.

 6. nevzat yüksel

  download daki toplu gönderme mail programınız çalışmıyor.ne yapabiliriz acaba

 7. ahmet

  Meraba Siten Güzel olmus Tebrik Ederm
  Senden Bir Ricada Bulunmak istyorum.
  Visual Studio 2010 da Unite Test Projen Varmı Herhangi Bir Tane
  eğer varsa mail atarsan cok sevinirim

 8. Mustafa Tekdemir

  Siteniz çok güzel olmuş tebrik ederim mühendislik hayatınızda başarılar dilerim Burak Bey.

 9. Hakan Koray

  Bilcik üniv. bil prog okuyorum siteniz çok güzel olmuş eklemiş olduğunuz çalışmalarınızı inceledim gayet başarılılar.C# Win form Uygulaması login girişini (MSSQL veritabanı bağlantılı) şifre ve kullanıcı adı veritabanından çekilecek bu konuda yardıma ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.
  [email protected] sitenizi takip edecem iyi çalışmalar….

 10. FikirAlemi

  siteniz çok güzelmiş. takip etmeye çalışacağım.
  (twitterden gördüm )

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.