Eresin Otel 2009 Eğitim Teknolojileri Fuarındaydım!

Bu hafta sonu, Eresin Otel’de düzenlenen ‘Eğitim Teknolojileri Fuarı’na katılan Istanbul Elektronik Anahtar firmasında çalışan bir yazılımcı olarak bende firma adına yaptığım bilgisayar programını yurt içi ve yurt dışından katılımcılara anlattım. Cuma-Cumartesi ve Pazar günleri olan fuara her yıl olduğu gibi katılım son 2 günde yoğundu.:) Bu yıl Istanbul Elektronik Anahtar çatısı altında 3. kez katılıyor olmam ve bu yaşda böyle büyük bir firmada bu tecrübeyi elde etmek ayrı bir mutlulukdu benim için. Okul ve işi beraber yürütmek gerçekten çok keyifli birşey, canınızın sıkılmasına fırsat bulamıyorsunuz, edindiğiniz tecrübede artı olarak sizinle geliyor. Bu imkanı bana sağlayan ve bana güvenen firmama da buradan teşekkür ediyorum. Seminerden bir kaç görüntüde sizlerlen paylaşmak istedim;

Ayın konularına geç kaldım farkındayım en kısa zamanda ekleyeceğim. Herkese kolay gelsin, iyi çalışmalar…

Paylaş:
3 Responses to Eresin Otel 2009 Eğitim Teknolojileri Fuarındaydım!
 1. Burak Özkan

  O şeref bana ait kardeşim, sizlerle aynı sıralarda okuduğum için kendimi bende çok şanslı hissediyorum:). Benim sadık ziyaretçim.

 2. Gokhan

  Kardeşim tebrikler.Seni böyle güzel çalışmalarda görmek, seninle aynı sıraların tozunu yutan birisi olarak benide çok mutlu etti.Başarılarının devamını diliyorum….

 3. Polprav

  Hello from Russia!
  Can I quote a post in your blog with the link to you?

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.